Відгуки клієнтів про заходи "Смайл-Експо"


                Владислав - Boneshaker
Владислав Boneshaker
Відгук про захід Ukrainian Vapor Week

Це був наш дебют у виставковому форматі. Досить пізно визначилися, чи братимемо участь. Виставка перевершила всі наші очікування. І шоу-програма, і загалом організація заходу - все на найвищому рівні.

читати весь відгук
Владислав, Boneshaker

                Павло - JWELL
Павло JWELL
Відгук про захід Ukrainian Vapor Week

Це наша перша виставка, тому враження найяскравіші. Дуже багато відвідувачів, які були в захваті від нашої продукції. Але з огляду на те, що ми обслуговували велику кількість клієнтів, нам не вдалося розглянути всю територію виставки.

читати весь відгук
Павло, JWELL

                Курт Сондеррегер - Засновник/CEO Cafe Racer Vape Inc.
Курт Сондеррегер Засновник/CEO Cafe Racer Vape Inc.
Відгук про захід Ukrainian Vapor Week

Ми отримали чудові враження від спілкування з організаторами та від самої події. Місце проведення, планування та дизайн приміщення - все було добре підготовлено та продумано. Вейпінг тільки но починає розвиватися в Україні, тому ми розраховуємо на подальшу співпрацю з командою Smile Expo під час наступних заходів в Україні.

читати весь відгук
Курт Сондеррегер, Засновник/CEO Cafe Racer Vape Inc.

                Бреді Хілл - Фахівець з продукції Simply Vapour
Бреді Хілл Фахівець з продукції Simply Vapour
Відгук про захід Ukrainian Vapor Week

We have been working with Smile Expo Company for the past six months or so. We have now participated in two of their shows. We were fortunate enough to attend in person Ukrainian Vape Week this past weekend. We are impressed by the level of professionalism and the effort put forth to create an event. Needless to say, we are very pleased with the experience. We plan on continuing to work with Smile Expo Company and attend future shows. Keep up the good work!

читати весь відгук
Бреді Хілл, Фахівець з продукції Simply Vapour

                Курт Сондереггер - Генеральний директор/Засновник Cafe Racer Засновник
Курт Сондереггер Генеральний директор/Засновник Cafe Racer Засновник
Відгук про захід Vapexpo Київ

Vapexpo - це чудово організований захід. Команда «Смайл Експо» змусила нас почуватися бажаними гостями та вчасно реагувала на будь-які наші прохання та потреби. Вейпінг в Україні розвивається дуже добре. Число курців, що перейшли на вейпінг зростає щодня, та незважаючи на практично відсутнє законодавство, Україна має хороший поетнціал подальшого розвитку вейп-індустрії. Сподобалася реклама шоу, що сприяло активній участі споживачів і магазинів.

читати весь відгук
Курт Сондереггер, Генеральний директор/Засновник Cafe Racer Засновник

                Марина Сидоренко - Представник компанії 3D For You
Марина Сидоренко Представник компанії 3D For You
Відгук про захід 3d Print Conference Kiev 2016

Минулого року ми були в статусі відвідувачів. Цьогоріч приїхали вже як учасники. На мою думку, кількість експонентів значно зросла в порівнянні з минулорічною 3D Print Conference Kiev, багато було цікавих проектів. Мені здається, що Україна здійснює поступ у галузі 3D-друку. На конференції це стало помітно неозброєним оком.

читати весь відгук
Марина Сидоренко, Представник компанії 3D For You

                Юрій Кучеровский - Відвідувач заходу
Юрій Кучеровский Відвідувач заходу
Відгук про захід InnoTech

Були лише один день - у п'ятницю. Сподобалося: рівень організації, рівень представників компаній, рівень експонатів. Вразив робот Макс, ще один "танцюючий" робот (Nao), електрокари та голограма на дошці. Діти в захваті! Велике дякую. Приємно, що в Україні є такі події, які об'єднують цілі співтовариства сучасних технологій.

читати весь відгук
Юрій Кучеровский, Відвідувач заходу

Найближчі заходи

Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

25 травня

Просуваємо блокчейн-технології і отримуємо нові знання в одній з найбільш дружніх до блокчейну країн світу.

eSPORTconf Ukraine 2021

26 травня

Третій найбільший професійний івент про кіберспорт для українського бізнесу. Теми: стратегія, маркетинг і бізнес-проєкти для не кіберспортивних брендів.

WEGAME 6.0

12-13 червня

WEGAME – свято для всіх любителів відеоігор. Тільки тут – найцікавіші новинки для комп'ютерів, консолей і мобільних, виступи розробників, екскурсії віртуальними світами, захоплюючі конкурси, турніри, шоу-програма.

Greece iGaming Affiliate Conference

Лiто 2021

Iдеальний майданчик для нетворкінгу і нових ділових знайомств. Відвідувачі зможуть поспілкуватися із спікерами в неформальній обстановці, дізнатися інсайди гральної індустрії і обговорити головні тренди.