Відгуки клієнтів про заходи "Смайл-Експо"


                Майкл Янг - VapeEmporium
Майкл Янг VapeEmporium
Відгук учасника Vapexpo Moscow December

Виставка збільшилася вдвічі, багато представників різних країн: Китаю, Канади. Дуже добре, що ринок зростає, кількість експонентів збільшується. Я вражений.

читати весь відгук
Майкл Янг, VapeEmporium

                Олександр Вареніков - «Парі»
Олександр Вареніков «Парі»
Відгук учасника Vapexpo Moscow December

Був шокований. У порівнянні з минулим роком виставка виросла, мабуть, втричі. Цікаві зарубіжні спікери. Ми дізналися, як справи в Америці. Неодмінно відвідаю VAPEXPO наступного року.

читати весь відгук
Олександр Вареніков, «Парі»

                Юрій Гребенкін - VapeStudio
Юрій Гребенкін VapeStudio
Відгук учасника Vapexpo Moscow

Виставка збільшилася вдвічі, багато представників різних країн: Китаю, Канади. Дуже добре, що ринок зростає, кількість експонентів збільшується. Я вражений.

читати весь відгук
Юрій Гребенкін, VapeStudio

                Іван Тихонов - Засновник BTCsec.com
Іван Тихонов Засновник BTCsec.com
Про захід Bitcoin Conference Russia

Bitcoin Conference Russia здійснила вагомий крок: почала об'єднувати Російську криптоспільноту. Висловлюємо подяку організаторам, ведучим і персоналу за якісну організацію зустрічі. За особисту комунікацію багатьом підприємцям і діячам у галузі криптовалюти, за думки фахівців, за можливість поставити їм запитання, за корисні бізнес знайомства.

читати весь відгук
Іван Тихонов, Засновник BTCsec.com

                Владислав - Boneshaker
Владислав Boneshaker
Відгук про захід Ukrainian Vapor Week

Це був наш дебют у виставковому форматі. Досить пізно визначилися, чи братимемо участь. Виставка перевершила всі наші очікування. І шоу-програма, і загалом організація заходу - все на найвищому рівні.

читати весь відгук
Владислав, Boneshaker

                Павло - JWELL
Павло JWELL
Відгук про захід Ukrainian Vapor Week

Це наша перша виставка, тому враження найяскравіші. Дуже багато відвідувачів, які були в захваті від нашої продукції. Але з огляду на те, що ми обслуговували велику кількість клієнтів, нам не вдалося розглянути всю територію виставки.

читати весь відгук
Павло, JWELL

                Гаврилов Микита - CEO REC
Гаврилов Микита CEO REC
Відгук про 3D Print Expo Moscow

Щиро вдячний організаторам за цю виставку! Особливо хотілося би відзначити гарну рекламу та велику кількість відвідувачів незважаючи на будні. Також сподобався конкурс косплеєрів і церемонія нагородженя. Зичимо вам нових креативних ідей для наступної виставки та сподіваємося, що рівень заходу зростатиме щороку!

читати весь відгук
Гаврилов Микита, CEO REC

                Кирило Юркін - Керівник відділу маркетингу BQ Росія
Кирило Юркін Керівник відділу маркетингу BQ Росія
Відгук про 3D Print Expo Moscow

Ми беремо участь у виставці щороку. Цього разу організація 3D Print Expo була на висоті. Незважаючи на проведення виставки в робочі дні, організаторам вдалося зібрати велику кількість людей. У процесі підготовки заходу команда Smile-Expo цікавилася у нас, чого б нам хотілося цього року. Приємно, що багато наших побажань було враховано.

читати весь відгук
Кирило Юркін, Керівник відділу маркетингу BQ Росія

                Курт Сондеррегер - Засновник/CEO Cafe Racer Vape Inc.
Курт Сондеррегер Засновник/CEO Cafe Racer Vape Inc.
Відгук про захід Ukrainian Vapor Week

Ми отримали чудові враження від спілкування з організаторами та від самої події. Місце проведення, планування та дизайн приміщення - все було добре підготовлено та продумано. Вейпінг тільки но починає розвиватися в Україні, тому ми розраховуємо на подальшу співпрацю з командою Smile Expo під час наступних заходів в Україні.

читати весь відгук
Курт Сондеррегер, Засновник/CEO Cafe Racer Vape Inc.

                Бреді Хілл - Фахівець з продукції Simply Vapour
Бреді Хілл Фахівець з продукції Simply Vapour
Відгук про захід Ukrainian Vapor Week

We have been working with Smile Expo Company for the past six months or so. We have now participated in two of their shows. We were fortunate enough to attend in person Ukrainian Vape Week this past weekend. We are impressed by the level of professionalism and the effort put forth to create an event. Needless to say, we are very pleased with the experience. We plan on continuing to work with Smile Expo Company and attend future shows. Keep up the good work!

читати весь відгук
Бреді Хілл, Фахівець з продукції Simply Vapour

                Дамір Зайнуллин - Співзасновник проекту Z-Robotics
Дамір Зайнуллин Співзасновник проекту Z-Robotics
Відгук про виставку Robotics Expo

Щиро дякуємо, все дуже сподобалося, ви великі молодці. Дуже комфортним був вільний завіз/вивіз за бейджиком, не було корків - значно краще, ніж минулого року. Дуже сподобався робот-платформа-візок від «RobotsCity» (на якому хлопці каталися). Це був найкрутіший високотехнологічний, на мій погляд, робот на виставці. Потішила присутність зарубіжних компаній (зокрема, китайських). Хотілося би більше.

читати весь відгук
Дамір Зайнуллин, Співзасновник проекту Z-Robotics

                Тон Вейc - Автор і засновник LibertyLifeTrail.com
Тон Вейc Автор і засновник LibertyLifeTrail.com
Відгук про захід Blockchain & Bitcoin Сonference Russia

Вразила аудиторія, організація також, без сумніву, краща за багато інших конференцій, які я відвідав. З технічної точки зору все минуло без проблем, дуже вражаюче.

читати весь відгук
Тон Вейc, Автор і засновник LibertyLifeTrail.com

                Віктор Поляков - ​Tibbo Systems
Віктор Поляков ​Tibbo Systems
Відгук про захід Інтернет речей 2016

Щоразу захід стає цікавішим і масштабнішим. Я радий, що став частиною цього івенту та відразу скажу, що в майбутньому ми знову плануємо бути на "Інтернеті речей". Ви справді зараз є провідним заходом у Росії за тематикою Інтернету речей. Приємно, що ми причетні до цього процесу.

читати весь відгук
Віктор Поляков, ​Tibbo Systems

                Курт Сондереггер - Генеральний директор/Засновник Cafe Racer Засновник
Курт Сондереггер Генеральний директор/Засновник Cafe Racer Засновник
Відгук про захід Vapexpo Київ

Vapexpo - це чудово організований захід. Команда «Смайл Експо» змусила нас почуватися бажаними гостями та вчасно реагувала на будь-які наші прохання та потреби. Вейпінг в Україні розвивається дуже добре. Число курців, що перейшли на вейпінг зростає щодня, та незважаючи на практично відсутнє законодавство, Україна має хороший поетнціал подальшого розвитку вейп-індустрії. Сподобалася реклама шоу, що сприяло активній участі споживачів і магазинів.

читати весь відгук
Курт Сондереггер, Генеральний директор/Засновник Cafe Racer Засновник

                Марина Сидоренко - Представник компанії 3D For You
Марина Сидоренко Представник компанії 3D For You
Відгук про захід 3d Print Conference Kiev 2016

Минулого року ми були в статусі відвідувачів. Цьогоріч приїхали вже як учасники. На мою думку, кількість експонентів значно зросла в порівнянні з минулорічною 3D Print Conference Kiev, багато було цікавих проектів. Мені здається, що Україна здійснює поступ у галузі 3D-друку. На конференції це стало помітно неозброєним оком.

читати весь відгук
Марина Сидоренко, Представник компанії 3D For You

                Кирило Шилов - Засновник і керівник Sky-Drones
Кирило Шилов Засновник і керівник Sky-Drones
Відгук про захід Drone Expo Show

Експозицію представили переважно російські компанії, які працюють в сегменті споживчих дронів і надають різні послуги з їхнього застосування. Спілкування з представниками компаній сприяє розширенню кола контактів. На конференції та лекторії торкалися основних аспектів щодо актуальних правових питань з використання дронів, а також основних технологічних трендів і напрямків розвитку. Drone Expo Show - це цікавий захід, спрямований на широку публіку та на фахівців в галузі безпілотних літальних апаратів зокрема.

читати весь відгук
Кирило Шилов, Засновник і керівник Sky-Drones

                Микола Русанов - Представник iRidium mobile по Росії і СНД
Микола Русанов Представник iRidium mobile по Росії і СНД
Відгук про конференцію Інтернет речей

Конференція "Інтернет речей" приємно здивувала якістю аудиторії та актуальністю тем виступів. Не так багато подій, де є нагода зазирнути в майбутнє технологій, водночас на нього вплинути якимось чином.

читати весь відгук
Микола Русанов, Представник iRidium mobile по Росії і СНД

                Юрій Кучеровский - Відвідувач заходу
Юрій Кучеровский Відвідувач заходу
Відгук про захід InnoTech

Були лише один день - у п'ятницю. Сподобалося: рівень організації, рівень представників компаній, рівень експонатів. Вразив робот Макс, ще один "танцюючий" робот (Nao), електрокари та голограма на дошці. Діти в захваті! Велике дякую. Приємно, що в Україні є такі події, які об'єднують цілі співтовариства сучасних технологій.

читати весь відгук
Юрій Кучеровский, Відвідувач заходу

                Алла Аспідова - Представник компанії Ostec Group
Алла Аспідова Представник компанії Ostec Group
Відгук про захід 3D Print Conference. St. Petersburg

«Величезне спасибі організаторам за можливість взяти участь у такій спеціалізованій конференції. Створити подібний захід у Санкт-Петербурзі, навіть в невеликому масштабі, але з такою якістю та приємною чудовою публікою, - це справжній успіх. Із задоволенням візьмемо участь в наступних заходах з 3D -друку, організованих командою «Смайл-Експо»!

читати весь відгук
Алла Аспідова, Представник компанії Ostec Group

                Олена Романова - Представник компанії Парі-Матч
Олена Романова Представник компанії Парі-Матч
Про захід Russian Gaming Week

Це дуже масштабна виставка-форум, можна навіть сказати, світового масштабу. Я бачу, що люди прийшли сюди, заряджені позитивом. Видно, що є чим обмінюватися: досвідом, знаннями, напрацюваннями. Кожен включений у цей процес. Паралельно проходить конференція, хтось спілкується в залі виставки. У нас тут прекрасний стенд і промоакції. Ми дуже задоволені участю у виставці.

читати весь відгук
Олена Романова, Представник компанії Парі-Матч

                Микола Сюсько - Директор з розвитку бізнесу Affect
Микола Сюсько Директор з розвитку бізнесу Affect
Відгук про захід Social Networking Congress & Expo

Щороку SNCE зростає. Це вже є показником правильно обраного шляху. Команді SNCE вдається регулярно збирати однодумців, не байдужих до майбутнього інтернет-маркетингу. Так тримати!

читати весь відгук
Микола Сюсько, Директор з розвитку бізнесу Affect

                Станіслав Мажайка - Директор з розвитку готелю Ялта-Інтурист
Станіслав Мажайка Директор з розвитку готелю "Ялта-Інтурист"
Відгук про захід Ігровий конгрес Криму

Висловлюю подяку за організацію та проведення на найвищому рівні «Ігрового конгресу Криму». Організатори надали можливість зібратися представникам азартного та туристичного бізнесу не тільки з Росії, але й Білорусії, Казахстану, Вірменії та Туреччини. Упевнений, що цей конгрес є першим кроком до успішної реалізації законопроекту про ігрову зону в Криму.

читати весь відгук
Станіслав Мажайка, Директор з розвитку готелю "Ялта-Інтурист"

                Иван Старцев - Відвідувач заходу
Иван Старцев Відвідувач заходу
Відгук про захід RACE 2014

Виставка RACE зібрала багато професіоналів на своєму майданчику, з якими цікаво поспілкуватися та налагодити зв'язки. Нам було важливо поспілкуватися з партнерами наживо та почути від них зворотний зв'язок. Велике спасибі організаторам виставки!

читати весь відгук
Иван Старцев, Відвідувач заходу

                Микита Калиновський - Директор ТОВ Інтек
Микита Калиновський Директор ТОВ "Інтек"
Відгук про захід Wearable Tech

Тематика портативних пристроїв і гаджетів дійсно актуальна. Інтелектуалізація оточуючих нас звичайних речей є стійким трендом, і найближчим часом ми на власні очі побачимо справжній бум у цій галузі. Майданчик Wearable Tech Conf якнайкраще пасує обміну досвідом і демонстрації досягнень. Ми сподіваємося, що цей захід відбуватиметься на регулярній основі та радо братимемо участь у ньому й надалі. Величезне спасибі організаторам за їхню нелегку працю

читати весь відгук
Микита Калиновський, Директор ТОВ "Інтек"

                Йоганн фон Херварт - Керівник міжнародних продажів BigRep
Йоганн фон Херварт Керівник міжнародних продажів BigRep
Відгук про захід 3D Print Expo 2014

Виставка 3D Print Expo - це чудова нагода продемонструвати власну продукцію в даній галузі та ознайомитися з розробками інших фахівців. Я дуже радий, що став учасником цієї події. Інтерес до нашого стенду - пряме підтвердження того, що 3D-друк в Росії має велике майбутнє. Ваша країна має великий потенціал в індустрії 3D, адже я побачив дуже багато молодих людей: інженерів, конструкторів і дизайнерів, які цікавляться та високо оцінюють технології 3D-друку.

читати весь відгук
Йоганн фон Херварт, Керівник міжнародних продажів BigRep

                Антон Ведешін - Співвласник Secured 3d
Антон Ведешін Співвласник Secured 3d
Відгук про 3D Print Conference Almaty 2015

3D Print Conference в м.Алмати була неймовірною! Люди запитували: що такого особливого може бути в 3D-друці на території країни, що розвивається, на кшталт Казахстану? Країни, що розвиваються, часом виводять інноваційні технології 3D-друку на новий рівень швидше, ніж багаті країни. Компанія «Смайл-Експо» виконала величезну роботу, відмінно організувала захід, де професіонали з різних частин світу ділилися ідеями та досвідом. Велика подяка їй за це!

читати весь відгук
Антон Ведешін, Співвласник Secured 3d

Найближчі заходи

Ukrainian Gaming Week

24 лютого 2021

Дізнайся про найновіші тенденції в гральній індустрії України та світу. Зустрінься з експертами та однодумцями на найбільшій спеціалізованій виставці в країні.

Georgia Gambling Conference

17 березня 2021

Провідні гемблінг-експерти та аффіліатов розкажуть про тренди iGaming і партнерського маркетингу на конференції в серці Грузії!

Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

25 березня 2021

Просуваємо блокчейн-технології і отримуємо нові знання в одній з найбільш дружніх до блокчейну країн світу.

Blockchain Conference Moscow

6 квітня 2021

IX Blockchain Conference Moscow об'єднає провідних міжнародних криптоекспертів, які обговорять наслідки криптозими для галузі, хвилі IEO, а також просування блокчейн-технології. Дізнайся все про децентралізовані сервіси!