ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

НА ПРИДБАННЯ ВХІДНИХ КВИТКІВ НА ВИСТАВКИ ТА КОНФЕРЕНЦІЇ

НА САЙТІ smileexpо.com.ua

1. Перш ніж оформити замовлення на Квиток на виставку та/чи конференцію (далі по тексту - «Захід»), Вам необхідно зареєструватися на сайті інтернет-магазину smileexpo.com.ua.

2. Щоб оформити Замовлення на Квиток на Захід, необхідно:

- вибрати Захід, на який потрібно замовити квиток;

- уточнити на сайті Заходу віковий ценз (мінімально допустимий вік відвідувачів Заходу) та співставити його з віком осіб, для яких Замовник має намір придбати Квитки,

- заповнити всі обов'язкові поля, представлені на сайті smileexpo.com.ua форми.

За правильність даних, зазначених під час реєстрації на сайті та заповнення заявки, повністю відповідає Замовник, який оформляє Замовлення.

3. Якщо Замовник має намір придбати Квитки на різні Заходи, які реалізуються через сайт smileexpo.com.ua, Замовник повинен заповнити окрему заявку на кожен Захід.

4. Замовлення Квитка (Квитків) оформляється за цінами, вказаними на сайті інтернет-магазину smileexpo.com.ua.

5. Одним Замовленням оформляється Квиток не більше ніж на один Захід.

6. Персональні дані, внесені у поле заявки, повинні відповідати даним, зазначеним у документі, що посвідчує особу Замовника, тому що подейкуди це має значення під час відвідування Заходу за квитком.

Повну відповідальність за правильність зазначених даних у Замовленні на сайті інтернет-магазину smileexpo.com.ua, несе особа, яка оформила Замовлення.

7. Оплата Замовлення здійснюється в безготівковому порядку з використанням електронних засобів платежу, представлених на сайті smileexpo.com.ua в розділі «Оплата».

8. Після отримання оплати Виконавець надсилає на електронну адресу, вказану Замовником, електронний квиток (Квиток) із зазначенням електронного коду квитка.

Замовник зобов'язаний роздрукувати Квиток в форматі А4. Вхід на Захід здійснюється за умови пред'явлення електронного квитка. роздрукованого на паперовому носії (формату А4) і при відповідності даних, зазначених у квитку пред'явника.

Електронні квитки на Захід не передаються іншим особам і є дійсними тільки за умов наявності відповідних документів, що засвідчують особу.

9. Замовник може анулювати Квиток не пізніше ніж за 72 години до початку Заходу. Щоб анулювати квиток, необхідно направити заявку на адресу cancel@smileexpo.com.ua.

У разі анулювання квитка, Виконавець повертає Замовнику отриману від останнього суму оплати за Замовлення протягом 7 днів у такий самий спосіб електронного платежу, яким було отримано платіж, і на ті ж реквізити рахунку (електронного гаманця), з якого здійснював оплату Замовник.

УВАГА! Грошові кошти, сплачені за Квиток, який анулювали менше ніж за 72 години до початку Заходу, НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ.

Найближчі заходи

Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

25 травня

Просуваємо блокчейн-технології і отримуємо нові знання в одній з найбільш дружніх до блокчейну країн світу.

eSPORTconf Ukraine 2021

26 травня

Третій найбільший професійний івент про кіберспорт для українського бізнесу. Теми: стратегія, маркетинг і бізнес-проєкти для не кіберспортивних брендів.

WEGAME 6.0

12-13 червня

WEGAME – свято для всіх любителів відеоігор. Тільки тут – найцікавіші новинки для комп'ютерів, консолей і мобільних, виступи розробників, екскурсії віртуальними світами, захоплюючі конкурси, турніри, шоу-програма.

Greece iGaming Affiliate Conference

Лiто 2021

Iдеальний майданчик для нетворкінгу і нових ділових знайомств. Відвідувачі зможуть поспілкуватися із спікерами в неформальній обстановці, дізнатися інсайди гральної індустрії і обговорити головні тренди.