Відео з заходу "Смайл-Експо": відгуки та репортажі

Відгуки про події "Смайл-Експо" в ЗМІ

takhochy.com 12/10/2017

Майбутнє набагато ближче, ніж нам здається. Такий висновок ми зробили сьогодні, відвідавши міжнародну конференцію Blockchain & Bitcoin Conference, яка відбувалася у Києві. Конференція проводилася за трьома напрямками: фінансовий, розробка і практичний досвід в ICO. Під час конференції, на виставці софта і устаткування, були представлені нові а також ті рішення для бізнесу, які вже себе зарекомендували.

читати весь відгук
takhochy.com, 12/10/2017
http://businessviews.com.ua 24/10/2017

12 жовтня у Києві відбулася Blockchain & Bitcoin Conference Kiev. Ми там були і хочемо розповісти тобі про найважливіше. Blockchain & Bitcoin Conference Kiev зібрала всю криптотусовку України і навіть СНД. Обговорювали останні події у світі блокчейну, сперечалися щодо ICO, пітчили проекти. Але ми вирішили зосередитися на вигодах блокчейну для держави і розповісти тобі про те, як він може зробити Україну кращою (а він це реально може).

читати весь відгук
http://businessviews.com.ua, 24/10/2017
Обозреватель 13.09.2016

По-перше, людей було багато. Більше, ніж на першому WeGame, хоча прийшов я не в самий розпал. По-друге, було неймовірно спекотно, мабуть щось не те з вентиляцією. По-третє, всередині косплеєрів було ще більше. Складалося враження, що кожен третій відвідувач вирішив бодай трохи прикрасити одяг, а близько 10% заморочилися костюмом дуже змістовно.

читати весь відгук
Обозреватель, 13.09.2016
Главком 8.07.2016

У Києві зберуться експерти з Європи, США і СНД, щоб обмінятися досвідом і показати нові розробки

читати весь відгук
Главком, 8.07.2016

Найближчі заходи

WEGAME 6.0

28-29 серпня

WEGAME – свято для всіх любителів відеоігор. Тільки тут – найцікавіші новинки для комп'ютерів, консолей і мобільних, виступи розробників, екскурсії віртуальними світами, захоплюючі конкурси, турніри, шоу-програма.

Ukrainian Gaming Week

14-15 вересня

Дізнайся про новітні тенденції в гральної індустрії України та світу. Пообщайся з експертами і однодумцями на найбільшій виставці в країні.

AI Conference Kyiv 2021

21 вересня

Майданчик для обміну досвідом між підприємцями. Буде ще більше кейсів, корисних порад і ділових знайомств.

MEDICAL CANNABIS KYIV CONFERENCE

Осінь 2021

Medical Cannabis Kyiv Conference Конференція з питань легалізації медичної марихуани в Україні, про її законодавчі складнощі і цінності для охорони здоров’я. На події виступлять представники держструктур, юристи, лікарі, вчені та інші.