Відео з заходу "Смайл-Експо": відгуки та репортажі

Відгуки про події "Смайл-Експо" в ЗМІ

takhochy.com 12/10/2017

Майбутнє набагато ближче, ніж нам здається. Такий висновок ми зробили сьогодні, відвідавши міжнародну конференцію Blockchain & Bitcoin Conference, яка відбувалася у Києві. Конференція проводилася за трьома напрямками: фінансовий, розробка і практичний досвід в ICO. Під час конференції, на виставці софта і устаткування, були представлені нові а також ті рішення для бізнесу, які вже себе зарекомендували.

читати весь відгук
takhochy.com, 12/10/2017
http://businessviews.com.ua 24/10/2017

12 жовтня у Києві відбулася Blockchain & Bitcoin Conference Kiev. Ми там були і хочемо розповісти тобі про найважливіше. Blockchain & Bitcoin Conference Kiev зібрала всю криптотусовку України і навіть СНД. Обговорювали останні події у світі блокчейну, сперечалися щодо ICO, пітчили проекти. Але ми вирішили зосередитися на вигодах блокчейну для держави і розповісти тобі про те, як він може зробити Україну кращою (а він це реально може).

читати весь відгук
http://businessviews.com.ua, 24/10/2017
Обозреватель 13.09.2016

По-перше, людей було багато. Більше, ніж на першому WeGame, хоча прийшов я не в самий розпал. По-друге, було неймовірно спекотно, мабуть щось не те з вентиляцією. По-третє, всередині косплеєрів було ще більше. Складалося враження, що кожен третій відвідувач вирішив бодай трохи прикрасити одяг, а близько 10% заморочилися костюмом дуже змістовно.

читати весь відгук
Обозреватель, 13.09.2016
Главком 8.07.2016

У Києві зберуться експерти з Європи, США і СНД, щоб обмінятися досвідом і показати нові розробки

читати весь відгук
Главком, 8.07.2016

Найближчі заходи

Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021

4 листопада

Дізнайтеся все про актуальні тенденції онлайн геймінгу та партнерского маркетингу на Kyiv iGaming Affiliate Conference

Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

9 листопада

Захід присвячений перспективам розвитку блокчейн-технологій у бізнесі, можливостям використання криптовалюти в різних галузях економіки, а також особливостям законодавчого регулювання віртуальних активів.

Biohacking Conference Kyiv 2021

16 листопада

Biohacking Conference Kyiv – це подія про те, як завдяки інноваційним підходам зберегти молодість, оптимізувати здоров’я та досягти довголіття.

Azerbaijan iGaming Affiliate Conference

1 ноября

Azerbaijan iGaming Affiliate Conference – ивент о текущем состоянии игорного рынка Азербайджана, законодательных аспектах ведения деятельности и перспективах развития отрасли в онлайн- и офлайн-сегментах.